O nas

ULubiony żłobek powstał z pasji do pracy z dziećmi oraz z myślą o aktywnych zawodowo Rodzicach. Jest miejscem przyjaznym dzieciom, w którym realizujemy wizję nowoczesnego żłobka stymulującego wszechstronny rozwój dzieci. W ULubionym żłobku zostawicie Państwo dzieci pod opieką wykwalifikowanego personelu. Przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwie, wysokiej jakości opiece i wszechstronnym rozwoju dzieci. Na naszych zajęciach pobudzamy kreatywność, uczymy przez zabawę, zapewniamy dwujęzyczne zajęcia, zabawy ruchowo-muzyczne, zajęcia rytmiczno-umuzykalniające. Stymulujemy rozwój ruchowy, także na świeżym powietrzu. Nasze placówki są czynne we wszystkie dni robocze, także w trakcie wakacji, długich weekendów i ferii.

Nasze placówki

ZABRZE – Placówka w Zabrzu charakteryzuje się przestronnymi salami i oddzielnymi sypialniami dla maluszków. W trosce o zdrowie dzieci każda z czterech sal zabaw została wyposażona w wysokiej jakości oczyszczacze powietrza, których zadaniem jest walka ze smogiem, wirusami i innym czynnikami chorobotwórczymi. Dzieci mają do swojej dyspozycji własny plac zabaw, ale często wychodzą także na spacery po mieście. W razie niepogody mogą się bawić na magicznym dywanie, który także świetnie wspiera rozwój dużej motoryki. Ściany w salach są pomalowane kolorową farbą tablicową, dzięki czemu młodzi artyści mogą pole do popisu 😉 Ulubiony żłobek zdobył certyfikat „Bezpieczny i przyjazny żłobek” oraz „Chronimy dzieci”. W żłobku są organizowane teatrzyki, sesje zdjęciowe, przegląd zębów. 

KATOWICE- Nasza nowa placówka w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29 na os. Tysiąclecia została otwarta we wrześniu 2019r. Mamy dwie jasne i przestronne sale. W pobliżu żłobka mamy kilka ciekawych placów zabaw z których z przyjemnością będziemy korzystać oraz Park Śląski z bezpiecznym podziemnym przejściem. W żłobku są organizowane teatrzyki, sesje zdjęciowe, przegląd zębów. W styczniu 2020 roku placówka dołączyła do akcji MILIONY ODDECHÓW organizowanej przez Panasonic. Organizator wyposażył żłobek w swój sprzęt dzięki czemu powietrze w salach jest oczyszczane z wirusów, bakterii i grzybów.

 

Filozofia i misja naszego żłobka

Wiemy o tym, że mózg jest najbardziej plastyczny do 5 roku życia, a wczesne doświadczenia dzieci mają długofalowy i formujący wpływ na rozwój mózgu, umiejętności i zachowań. Nasze zadanie polega na stworzeniu dla dziecka warunków do rozwoju jego indywidualnych zainteresowań i talentów. Właśnie dlatego staramy się, aby zajęcia w ULubionym żłobku były wszechstronne. Pobudzamy na nich kreatywność i uczymy przez zabawę, wykorzystując potencjał dziecięcego umysłu. Zajęcia są zróżnicowane i mają za zdanie stymulować różne obszary. Właśnie dlatego ramach czesnego, bez ponoszenia dodatkowych opłat,  dzieci mogą uczestniczyć w następujących w zajęciach dodatkowych:

–  język angielski

– Sensoplastyka,

– Ruch rozwijający wg Weroniki Sherborn,

– Czytanie globalne,

– Zabawy na magicznym dywanie,

– Dogoterapia.

 

Pomagamy Twojemu dziecku odkrywać, rozwijać się i uczyć.

Dzieci w ramach czesnego mają okazję uczestniczyć w zróżnicowanych zajęciach dodatkowych takich jak Sensoplastyka®, dogoterapia, czytanie globalne, zabawy na magicznym dywanie (Zabrze), zajęcia z ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborn. Uczą się także języka angielskiego metodą Musicals babies. Placówka bierze udział w projekcie Cała Polska Czyta Dzieciom, chętnie zaprasza różnych gości oraz teatrzyki. 

Dzieci w Zabrzu mają do swojej dyspozycji własny plac zabaw, ale możecie nas często spotkać także na mieście w towarzystwie węża Stefana. Zadbamy także o to aby dzieci z Katowic mogły spędzać przyjemnie czas na świeżym powietrzu. 

|

Co mówią rodzice o nas

„Bardzo bardzo polecamy.Cudowne ciocie z indywidualnym podejściem do każdego dzieciaczka.Nasz syn jest jeszcze w fazie adaptacji ale Panie robią wszystko by pomóc dzieciom przejść trud rozstania z rodzicami.Ciekawa oferta edukacyjna,pyszne jedzenie.Szczerze polecamy „

„Bardzo przyjazne miejsce dla maluszków z fantastycznym podejściem. Ciocie dbają o różnorodność zajęć wspierających rozwój maluszków. Córcia uwielbia chodzić do żłobka  szczerze polecamy!”

„Polecam ULubiony żłobek. Przestronne i czyste pomieszczenia. Profesjonalna kadra, z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Ciekawe i różnorodne zajęcia w cenie czesnego. Nasza córka uwielbia spędzać tam czas. Polecam”